باتوجه به شرایط اقتصادی جامعه و نیاز به شغل های دوم، سوم و… افراد به کسب درآمد از روش های مختلفی می پردازند؛ راه هایی که منجر به کسب درآمد می شود بدون هیچ تلاشی در این شرایط توانسته است بسیار محبوب و پرطرفدار شود. در این بخش به روش دریافت ارز دیجیتال رایگان می پردازیم و روش هایی که می توان به صورت قانونی از آن به صورت رایگان ارزدیجیتال کسب کرد می پردازیم.

زمانی که ارزهای دیجیتال به دنیا معرفی شدند کسی فکر نمی‌کرد این مورد بتواند به بزرگ‌ترین بازار دنیا تبدیل شود! بی‌توجهی و غفلت از این مورد باعث شد که بسیاری از افراد نتوانند در این مورد سرمایه‌گذاری کنند اما هنوز هم دیر نشده است! با اینکه این روزها برای ورود به این بازار نیاز به سرمایه زیادی است برخی از سایت‌ها امکان ورود به این روش کسب درآمد را برای افراد مختلف فراهم کرده است.  

دریافت ارز دیجیتال از طریق ایردراپ ‌ها

 ارز دیجیتال ایردراپ ‌

ارزهای دیجیتالی که برخی از شرکت‌های دارنده ارز دیجیتال یا سایت‌ها برای تشویق افراد به خرید آن نوع به‌خصوص ارز دیجیتال و یا ادامه فعالیت در آن پلتفرم به کاربر پرداخته می‌شود ایردراپ گفته می‌شود؛ این مورد اصولاً توسط استارتاپ‌ها بنا شده و بر اساس شبکه بلاک‌چین که در کیف پول افراد قرار دارد و یا با کمک برخی از پلتفرم‌های معرفی معاملاتی به افراد پرداخت می‌شود.

در ایردراپ‌ها پرداخت به دو صورت است، در روش اول بدون از اطلاع قبلی و می‌توان گفت کاملاً غیر پیش‌بینی‌شده شرکت انتخابی اقدام به پرداخت سود و پاداش به‌حساب کاربران می‌شود؛ در روش دوم صاحبان استارتاپ یا شرکت‌ها با اطلاع قبلی به کاربران مقداری ارز دیجیتال رایگان را با عنوان سود یا پاداش به‌حساب کاربران برای یک کار مشخص واریز می‌کنند.

این کار توسط شرکت‌ها باهدف تشویق کاربران برای فعالیت، خرید و فروش ارز دیجیتال مشخص مانند اتریوم، بیت‌کوین و.. تشویق و برای ترغیب فعالیت ارائه می‌شود.

دریافت ارز دیجیتال از طریق فاست

ارز دیجیتال فاست

اگر وارد بحث ارز دیجیتال شده باشید حتماً کلمه فاست را شنیده‌اید؛ اما معنای فاست چیست؟ به سایت‌هایی که مقداری ارز دیجیتال را به‌صورت رایگان به کاربران خود می‌دهد فاست می‌گویند. برای ورود به این پلتفرم ابتدا افراد باید در آن ثبت‌نام کرده سپس رمز کیف پولشان را وارد کنند. پس از سپری کردن مراحل فوق سایت انتخابی بر اساس فعالیتی که افراد را دارند همچنین مدت زمانی که می‌گذارند به آنها پاداشی به‌صورت رایگان از نوع ارز دیجیتال می‌دهد.

مهم است بدانید که این سود و پاداش مبلغی کم و ناچیز است؛ می‌توان گفت تقریباً برابر با یک صد میلیونیوم بیت‌کوین یا ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ است.

سؤالی که برای کاربران پیش می‌آید این است که این سبک سایت‌ها از چه طریقی درآمد دارند تا بتوانند این سوددهی را برای کاربران خود داشته باشند؟ اصولاً این سبک سایت‌ها بر اساس میزان بازدیدکنندگان به دریافت تبلیغات پرداخته و با کمک این تبلیغات به کسب درآمد می‌پردازند، روش تحقیقاتی در این سایت‌ها بر اساس روش تبلیغاتی CPM است و با دریافت تبلیغ از سایت‌ها و شرکت‌های مختلف و دریافت دستمزد به سوددهی و پاداش می‌پردازند.

کاربران پس از سپری کردن مدت زمان مشخصی در این سایت‌ها می‌توانند برای دریافت ارز دیجیتال مشخص شده پس از اتمام فعالیت گزینه کپچا را انتخاب کنند؛ پس از انتخاب این گزینه سایت برای اطمینان از ربات نبودن کاربر یک مسئله ساده ریاضی را مطرح کرده سپس در صورت تأیید، مبلغ موردنظر به‌حساب کاربر واریز می‌شود.

اگر دوست دارید ارز دیجیتال به‌صورت رایگان دریافت کنید می‌توانید به سایت‌هایی مانند مون بیت‌کوین، بیت‌کوین 77، بیت‌کوین زیبرا، فری بیت کوین یا بیت کوینکر مراجعه کنید.

چند نکته در رابطه ‌با دریافت ارز دیجیتال از طریق فاست

کسب درآمد آن هم از چند روش یکی از دغدغه‌های امروزه افراد شده است؛ اگر کسب درآمد به‌راحتی باشد و بدون نیاز به سرمایه و بدون ریسک باشد که چه بهتر! در این روش‌های کسب درآمدی افراد باید نکاتی را رعایت کنند؛ این نکات عبارت‌اند از:

  • – هرچند این نکته از موارد موردعلاقه کاربران است اما باید توجه کرد که امکان برداشت آنی ارزهای دیجیتال وجود نداشته باشد و کاربران بتوانند در بازه‌هایی مشخص اقدام به دریافت ارز کنند.
  • – این سبک سایت‌ها دارای تبلیغات زیادی هستند؛ باتوجه‌به اینکه روش درآمد این سایت‌ها از تبلیغات است شما با ورود به سایت تبلیغات مختلف، متعدد و متنوعی را مشاهده می‌کنید.
  • – ارز دیجیتالی دریافت شده از این سایت‌ها بسیار مبلغی کمی دارد و نسبت به زمانی که افراد می‌گذارند مبلغی ناچیزی است و می‌توان گفت به‌صرفه نیست.
  • – برای جلوگیری از جمع‌آوری تمامی ارزها توسط افراد و همچنین جلوگیری از سوءاستفاده این سایت‌ها یک سری محدودیت زمانی را در نظر می‌گیرند.
  • – متأسفانه امروزه سوءاستفاده از همه روش‌های کسب درآمد زیاد شده و پای افراد سودجو نیز به این سایت‌ها باز شده است به همین دلیل زمان انتخاب سایت بسیار باید دقت کرد که معتبر باشد و همچنین معیارهای نشان‌دهنده اعتبار و اطمینان را داشته باشد.

با صرف زمان بیشتر افراد می‌توانند به کسب درآمد بیشتری برسند.

دریافت ارز دیجیتال رایگان با استفاده از اپلیکیشن ‌ها و برنامه‌ ها

 ارز دیجیتال رایگان از طریق اپلیکیشن ‌ها و برنامه ها

در این بخش به بررسی بهترین و معتبرترین برنامه‌هایی که از طریق آن می‌توان به ارز دیجیتال رایگان را دریافت کدر می‌پردازیم؛ این برنامه‌ها عبارت‌اند از:

Bitcoin Bandit
یکی از اپلیکیشن‌ها در تلفن همراه با سیستم اندروید برنامه Bitcoin Bandit است. این برنامه یک بازی است که افراد در آن باید از نیش خوردن توسط حشره­ای جلوگیری کنند! هرچقدر میزان زمان صرف شده برای بازی بیشتر باشد تعداد ساتوشی‌های کسب شده نیز بیشتر خواهد بود و پس از آن افراد می‌توانند ساتوشی واقعی دریافت کنند.

Bitdrip
یکی از بازی‌های دیگر که روی تلفن‌های همراه با سیستم‌عامل اندروید وجود دارد بازی Bitdrip است. در این بازی زمان‌بندی‌هایی وجود دارد که افراد اگر موفق شوند زمان‌بندی را رعایت کنند در بلند مدت موفق به کسب بیت­کوین واقعی می‌شوند.

Bitcoin Aliens
یکی دیگر از بازی‌های محبوب که به دریافت ارز دیجیتال منجر می‌شود بازی Bitcoin Aliens است. یکی از مشکلاتی که در این بازی وجود دارد این است که در زمان بازی افراد مجبور به مشاهده تعداد زیادی تبلیغ می‌شوند. این برنامه یکی از بازی‌های تلفن همراه آیفون است؛ روش بازی این است که شما باید با کشتن بیگانگان به بازی پرداخته و موفق به دریافت بیت‌کوین می‌شوید. در این بازی بین کوین به‌صورت مستقیم به‌حساب افراد واریز می‌شود اما باید حداقل 20000 ساتوشی دریافت شود تا به این مرحله افراد برسند.

Storm Play

با برنامه Storm Play افراد می‌توانند به دریافت اتریوم و بیت‌کوین بپردازند. برای دریافت این موارد افراد می‌توانند بازی کنند، به تماشای فیلم بپردازند یا یکسری از کارهای مشخص شده و تعیین شده را انجام دهند. پس از انجام‌ وظیفه مشخص شده افراد می‌توانند درآمد کسب شده را به‌صورت مستقیم واریز به کیف پول خود کنند.

Earn.com

یکی از شبکه‌های اجتماعی که به افراد این امکان را می‌دهد با انجام یک سری وظایف رقابتی یا پاسخ به ایمیل‌ها به کسب بیت‌کوین بپردازند. این برنامه برای سیستم‌عامل‌های اندروید و آیفون وجود دارد و افراد با پیوستن به افرادی که مهارت‌های مشابه دارند به درآمد می‌پردازند.

Bituro
در برنامه Bituro افراد با انجام وظایف کوچکی مانند تماشای فیلم و انجام یکسری وظایف کوچک می‌توانند اتریوم و بیت‌کوین دریافت کنند. ثبت‌نام در این برنامه با کمک فیس‌بوک، گوگل و توییتر امکان‌پذیر است؛ با ثبت‌نام افراد 100 امتیاز کسب می‌کنند. این برنامه برای سیستم‌عامل‌های اندروید و آیفون وجود دارد.

BitForTip
یکی از راه‌های کسب بیت‌کوین استفاده از برنامه BitForTip است. در این برنامه افراد اگر بتوانند جواب درستی به سؤال‌های افراد بدهند می‌توانند بیت‌کوین دریافت کنند؛ این برنامه به 11 زبان در دسترس است و یکی از آسان‌ترین راه‌های کسب درآمد برای افراد با اطلاعات عمومی بالا است.

Free Bitcoin
افرادی که قصد کسب درآمد از این برنامه را دارند باید یک سری بازی‌های ساده را انجام دهند و در بین این بازی‌ها به تماشای تبلیغات نیز بپردازند. با بازی در این برنامه افراد می‌توانند برای هر ساعت 5000 ساتوشی دریافت کنند؛ پس از دریافت حداقل مبلغ مشخص شده می‌توان برای واریز به کیف پول اقدام کرد. 

دریافت ارز دیجیتال رایگان Q

افراد می‌توانند با کمک لینک دعوت‌نامه‌ای که برایشان ارسال می‌شود توکن کیو را به‌صورت رایگان دریافت کنند. پس از دریافت لینک و ثبت‌نام در این پلتفرم 1500 کیو به‌صورت رایگان به فرد تعلق می‌گیرد. اگر قصد دریافت توکن بیشتری داشته باشید می‌توانید برنامه Q Initiative را دانلود و نصب‌کرده سپس اقدام به دعوت دوستان و دیگران با لینک دعوت خود کنید؛ با این کار توکن‌های بیشتری دریافت می‌کنید و می‌توانید آنها را در کیف پول مخصوص خود ذخیره کنید. پس از رسیدن به حداقل مقدار تعیین شده در پلتفرم افراد می‌توانند اقدام به برداشت ارز دیجیتال مشخص شده کنند. برای دریافت رایگان ارز دیجیتال Q تنها سه مرحله برای افراد وجود دارد:

  • – دریافت ایمیل و وریفای کردن ایمیل دریافت شده
  • – ارسال لینک مخصوص به 5 نفر از دوستان خود
  • – دریافت تأییدیه از دوستانی که برایشان دعوت‌نامه فرستاده‌اید.

پس از 14 روز بعد از ثبت‌نام افراد می‌توانند با دعوت حداقل 5 نفر از دوستان خود مبلغی حدود 1761 کیو را ذخیره کنند.

روش‌ های دریافت رایگان ارز دیجیتال از روش تبلیغات بنری

 دریافت-رایگان-ارز-دیجیتال-با-تبلیغات-بنری

یکی از روش‌های دریافت رایگان ارز دیجیتال تبلیغات بنری است، در این روش کار آسان و ساده بوده و درآمد نیز بستگی به بازدید از وب‌سایت و یا اپلیکیشن انتخابی دارد. در این روش افراد در سایت‌هایی که در آن تبلیغات گذاشته می‌شود ثبت‌نام کرده و بنرهای تبلیغاتی خود را در درون این وب‌سایت‌ها قرار می‌دهند و با هر بازدید از سمت کاربران مبلغی را دریافت می‌کنند.

وب‌سایت BITMEDIA.IO

یکی از وب‌سایت‌های محبوب در زمینه تبلیغات بنری و دریافت ارز دیجیتال رایگان از این روش وب‌سایت BITMEDIA.IO است. فعالیت این وب‌سایت از سال 2014 شروع شد و تاکنون در این زمینه فعال است. حداقل برداشت در این سایت 0.001 بیت‌کوین است.

وب‌سایت COINTRAFFIC.IO

شروع کار این وب‌سایت از سال 2014 بوده است و باهدف تبلیغات در زمینه رمزارزها فعالیت خود را شروع کرد. کسب درآمد و دریافت ارز دیجیتال رایگان از این سایت از طریق روش‌هایی مانند بنرها، پاپ‌آپ‌ها و … وجود دارد. افراد پس از رسیدن به حداقل مبلغ تعیین شده توسط سایت می‌توانند اقدام به برداشت پول خود کنند؛ حداقل مبلغ تعیین شده 25 یورو است که به‌صورت بیت‌کوین نیز قابل دریافت است.

وب‌سایت COINZILLA.COM

یکی از وب‌سایت‌های تبلیغاتی که به کسب‌وکارها در حوزه ارزهای دیجیتال نیز خدماتی را ارائه می‌کند وب‌سایت COINZILLA.COM است. در این سایت می‌توان به کمک اتریوم و بیت‌کوین فعالیت داشت؛ یکی از ویژگی‌های خوب این وب‌سایت واریزی به‌موقع است. در سایت COINZILLA.COM به انواع تبلیغات و بنرها دسترسی وجود دارد. حداقل مبلغ قابل برداشت در این سایت 50 یورو می‌باشد.

*این سایت ممکن است برای سایت‌هایی که بازدیدهای کمی دارند مناسب نباشد.

وب‌سایت ADBTC.TOP

با کمک این وب‌سایت افراد با تماشای تبلیغات می‌توانند به‌راحتی به درآمد دیجیتالی و نقدی برسند. یکی از راه‌های راحت برای کسب ساتوشی، اتریوم، دوج کوین، ترون و… به‌صورت رایگان مراجعه به این سایت است. با شروع فعالیت در این سایت پس از رسیدن به حداقل مبلغ مشخص شده افراد می‌توانند اقدام به برداشت کنند.

وب‌سایت cryptowin.io

با مراجعه به این سایت با انجام کارهایی مانند شرکت در نظرسنجی‌ها، تبلیغات و… می‌توان به کسب بیت کوین بپردازید. ثبت نام در این سایت بسیار ساده است و می­توان گفت فقط با 5 قدم می­توانید ثبت نام کرده و شروع به درآمد کنید. بیش از 200.000 نفر در این سایت فعالیت دارند با این حال توصیه می­شود قبل از استفاده از این سایت تمامی موارد را بررسی کنید.

سخن آخر

همان‌طور که چندین بار در محتوا اشاره شد، امروزه داشتن شغل دوم که بتواند افراد را به‌راحتی به درآمد برساند همچنین ارزش بالایی نیز داشته باشد دغدغه بسیاری از افراد شده است. ارزهای دیجیتال یکی از روش‌های کسب درآمد است که این روزها با افت ارزش تومان توانسته است جایگاه خوبی را کسب کند. در این بخش ما به بررسی روش‌های دریافت ارز دیجیتال به‌صورت رایگان پرداختیم اما برای این کار نیز مانند سایر کسب‌وکارها مهم است که نکاتی را در نظر بگیرید تا از هدررفتن سرمایه و زمان خود جلوگیری کنید.

اگر قصد دریافت ارز دیجیتال به‌صورت رایگان را دارید ابتدا این مورد را در نظر بگیرید که سودی که شما از این روش دریافت خواهید کرد زیاد نخواهد بود! همچنین سایت و پلتفرم‌های مطمئن و شناخته شده‌ای را انتخاب کنید تا بتوانید درآمد مطمئنی را داشته باشید. خوشحال می‌شویم اگر شما هم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در زیر همین در میان بگذارید.